| Application | Capsule,Liquid,encapsulating |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 4 inch die roll or 8 inch die roll |
| Material | Stainless Steel |
| Anwendung | Kapsel, Flüssigkeit, einkapselnd |
|---|---|
| Kundendienst bereitgestellt | Ingenieure stehen für die Wartung von Maschinen im Ausland zur Verfügung |
| Garantie | 1 Jahr |
| Kapazität | 4-Zoll-Würfelrolle oder 8-Zoll-Würfelrolle |
| Material | Edelstahl |
| Typ | Füllungsausrüstung |
|---|---|
| Zustand | Neues |
| Gewicht | 900kg |
| Stromspannung | 220V/380V |
| Automatische Note | Automatisch |
| Material | Starch/Gelatin |
|---|---|
| Size | R&D |
| Brand | Kunyou |
| Electric | 220V/380V |
| Usage | oil/Paste |
| Application | medicine filling machine |
|---|---|
| Material | SS304/SS316 Stainless steel |
| Usage | packing machine for nurishment |
| Type | Automatic |
| Item | pharmaceutical filling machine |
| Material | Cooper |
|---|---|
| Größe | 4.6.8.10 Zoll |
| Gerät | Einkapselungsmaschine |
| Teile | Pumpe starten |
| Dicke Guage | Durchdrungen |
| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Application | Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 12 Months |
| Voltage | three-phase380v,AC220V 50HZ |
| Material | Starch/Gelatin |
|---|---|
| Size | R&D |
| Brand | Kunyou |
| Electric | 220V/380V |
| Usage | oil/Paste |
| Application | Painball production line |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | More than 5 Years |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Formmodus | Druckguss |
|---|---|
| Produktmaterial | Aluminium |
| Erzeugnis | passend für die Herstellung der Kapsel |
| Formgrundlage | Anpassen |
| Hohlraum | Mehrfach |