| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Verpackung Informationen | Hölzerne Käfige |
|---|---|
| Lieferzeit | 60 Tage |
| Zahlungsbedingungen | T/T, L/C |
| Versorgungsmaterial-Fähigkeit | 6 eingestellt/Sätze pro Jahr |
| Herkunftsort | China, Peking |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Größe | 3-8 mm |
| Kapazität | 8balls pro Sekunde |
| Name | 3 mm Kugeln pro Sekunde 2-8 mm Größe nahtloser weicher Gelatin-Kapselmaschine |
| Verpackung Informationen | Hölzerne Käfige |
| Type | Filling Machine |
|---|---|
| Application | Medical |
| Automatic grade | Automatic |
| Condition | New |
| Packaging type | Capsule |
| Stromverbrauch | 1,5 kW |
|---|---|
| Stromversorgung | 380 V/50 Hz |
| Schimmel | Keine Form |
| Anwendung | Kapsel |
| Typ | Einkapselungsmaschine |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Mould base | bottom inject |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Design software | Solidworks |
| Stromverbrauch | 1,5 kW |
|---|---|
| Stromversorgung | 380 V/50 Hz |
| Schimmel | Keine Form |
| Kapazität | 8-12ball/Stunde |
| Strom | Berühmte Marke |
| Material | AL or Cu |
|---|---|
| Size | 4,6,8,10,12 inch |
| Shipment | Fedex and DHL |
| Manufacture | CNC center |
| time | 3-5days |
| Material | Al oder Cu |
|---|---|
| Größe | 4,6,8,10,12 Zoll |
| Lieferung | FedEx und DHL |
| Herstellung | CNC-Zentrum |
| Zeit | 3-5 Tage |